Hoppa till sidans innehåll

Domarschema


Här finns listan med domare till ungdomsmatcherna under 2019/2020.

Seriematcher och längre ner poolspel. 

Seriematcher: 

Tid Tävling Hemmalag Bortalag Anläggning Domare 1 Domare 2
2019-10-19 12:30 Pantamera P Ö Röd Gr 4 (-05) Craftstadens IBK Oskarshamn P06 FBC Karlskrona P06/2 Oskarshamns Sporthall A-hall  Albin Brundin Edvin Karlsson
2019-10-20 10:30 Pantamera P Ö Röd Gr 5 (-06) Craftstadens IBK Oskarshamn P07 FBC Kalmarsund Ungdom P06/2 Oskarshamns Sporthall B-hall  Hannes Hedengård Marco Drca
2019-10-20 15:00 Pantamera F Ö Blå Gr 1 (-07) Craftstadens IBK Oskarshamn F07-08 FBC Karlskrona F07-08 Oskarshamns Sporthall B-hall  Philip Andersson Hannes Berggren
2019-10-27 11:00 Pantamera P Ö Röd Gr 5 (-06) Craftstadens IBK Oskarshamn P07 Vimmerby IBK P07 Oskarshamns Sporthall A-hall  Wiliam Björngard Martin Gezelius Ladebäck
2019-11-10 10:30 Pantamera P Ö Blå Gr 3 (-08) Craftstadens IBK Oskarshamn P08 FBC Drag P08-09 Oskarshamns Sporthall A-hall  Wilmer Magnusson Andreas Lennartsson
2019-11-10 12:30 Pantamera F Ö Röd Gr 4 (-06) Craftstadens IBK Oskarshamn F05-06 Ingelstad IBK F05-06 Oskarshamns Sporthall A-hall  Tilda Similä Fanny ST
2019-11-10 14:30 Pantamera P Ö Röd Gr 4 (-05) Craftstadens IBK Oskarshamn P06 Sandbäckshults IBK P05 Oskarshamns Sporthall A-hall 3-manna Adam Waktel Adam Brodén
2019-11-17 10:30 Pantamera F Ö Blå Gr 1 (-07) Craftstadens IBK Oskarshamn F07-08 FBC Kalmarsund Ungdom F07-08 Oskarshamns Sporthall B-hall  Elin Petersson Evelina Petersson
2019-11-17 11:00 Pantamera P Ö Blå Gr 3 (-08) Craftstadens IBK Oskarshamn P08 CL 98 IC P09/1 Oskarshamns Sporthall A-hall  Antonia Jonsson Lisa ST
2019-11-23 11:30 Pantamera P Ö Röd Gr 4 (-05) Craftstadens IBK Oskarshamn P06 Ljungbyholms GOIF P05-06 Oskarshamns Sporthall B-hall  Philip Palmborg Arvid Franzén
2019-11-24 10:30 Pantamera F Ö Röd Gr 4 (-06) Craftstadens IBK Oskarshamn F05-06 Hovshaga AIF F06/2 Oskarshamns Sporthall A-hall  Linnea Eos Elin Ljunggren
2019-11-30 12:00 Pantamera P Ö Röd Gr 5 (-06) Craftstadens IBK Oskarshamn P07 FBC Karlskrona P06-07/1 Oskarshamns Sporthall B-hall  Antonia Jonsson Lisa ST
2019-12-08 11:30 Pantamera P Ö Blå Gr 3 (-08) Craftstadens IBK Oskarshamn P08 FBC Karlskrona P08/1 Oskarshamns Sporthall B-hall  Ludvig Heyman Edvin Karlsson
2019-12-14 10:30 Pantamera P Ö Röd Gr 5 (-06) Craftstadens IBK Oskarshamn P07 Nybro IBK P06 Oskarshamns Sporthall A-hall  Jesper Larsson Robin Lennartsson
2019-12-14 11:30 Pantamera F Ö Röd Gr 4 (-06) Craftstadens IBK Oskarshamn F05-06 Nybro IBK F04-06 Oskarshamns Sporthall B-hall  Markus Nilsson Adam Brodén
2019-12-14 13:30 Pantamera P Ö Blå Gr 3 (-08) Craftstadens IBK Oskarshamn P08 FBC Kalmarsund Ungdom P08 Oskarshamns Sporthall B-hall  Josefin Johnsson Elna Ohlsson
2019-12-14 14:30 Pantamera P Ö Röd Gr 4 (-05) Craftstadens IBK Oskarshamn P06 Gantesbo IBK P05-06 Oskarshamns Sporthall A-hall  Sebastian Sääker Martin Rosén
2019-12-14 15:30 Pantamera F Ö Blå Gr 1 (-07) Craftstadens IBK Oskarshamn F07-08 Gantesbo IBK F07 Oskarshamns Sporthall B-hall  Hanna Ronneteg Ida Karlsson
2019-12-22 11:30 Pantamera P Ö Röd Gr 5 (-06) Craftstadens IBK Oskarshamn P07 FBC Karlskrona P06/1 Oskarshamns Sporthall B-hall  Andreas Lennartsson Wilmer Magnusson
2019-12-22 15:30 Pantamera F Ö Blå Gr 1 (-07) Craftstadens IBK Oskarshamn F07-08 CL 98 IC F07-08 Oskarshamns Sporthall B-hall  Wilma Bernhardsson Vilma Zetterling

 

Poolspel:  

Tid Tävling Hemmalag Bortalag Anläggning Domare 1 Domare 2
2019-10-13 11:00 Poolspel Flickor 3-3 L/M Gr 3   Craftstadens IBK Oskarshamn F09-10 FBC Karlskrona F10 Oskarshamns Sporthall B-hall 3-manna Hannes Berggren Philip Andersson
2019-10-13 11:00 Poolspel Flickor 3-3 L/M Gr 3   Craftstadens IBK Oskarshamn F10-11 Stenåsa-Sandby-Gårdby IF F10 Oskarshamns Sporthall B-hall 3-manna Edvin Björstrand David Mattsén
2019-10-13 12:00 Poolspel Flickor 3-3 L/M Gr 3   Stenåsa-Sandby-Gårdby IF F10 Craftstadens IBK Oskarshamn F09-10 Oskarshamns Sporthall B-hall 3-manna Hampus Brånstrand Hannes Berggren
2019-10-13 12:00 Poolspel Flickor 3-3 L/M Gr 3   FBC Karlskrona F10 Craftstadens IBK Oskarshamn F10-11 Oskarshamns Sporthall B-hall 3-manna Johan Forneheim Edvin Björstrand
2019-10-13 13:00 Poolspel Flickor 3-3 L/M Gr 3   Craftstadens IBK Oskarshamn F09-10 Craftstadens IBK Oskarshamn F10-11 Oskarshamns Sporthall B-hall 3-manna Philip Andersson Hampus Brånstrand
2019-10-13 13:00 Poolspel Flickor 3-3 L/M Gr 3   FBC Karlskrona F10 Stenåsa-Sandby-Gårdby IF F10 Oskarshamns Sporthall B-hall 3-manna David Mattsén Johan Forneheim
2019-10-19 12:00 Poolspel Pojkar 4-4 S Gr 2 Craftstadens IBK Oskarshamn P10/2 Craftstadens IBK Oskarshamn P09 Oskarshamns Sporthall B-hall  Amin Rouissi Alex Svesson Sandin
2019-10-19 13:00 Poolspel Pojkar 4-4 S Gr 2 Craftstadens IBK Oskarshamn P09 Hjältevad Mariannelund IS P09-10 Oskarshamns Sporthall B-hall  Joel Wahlström Amin Rouissi
2019-10-19 14:00 Poolspel Pojkar 4-4 S Gr 2 Hjältevad Mariannelund IS P09-10 Craftstadens IBK Oskarshamn P10/2 Oskarshamns Sporthall B-hall  Alex Svesson Sandin Joel Wahlström
2019-10-27 11:00 Poolspel Pojkar 3-3 M Gr 2 Craftstadens IBK Oskarshamn P10/1 Sandbäckshults IBK P09-10 Oskarshamns Sporthall B-hall 3-manna Alice Blomkvist Alva Blomkvist
2019-10-27 11:00 Poolspel Pojkar 3-3 M Gr 2 Nybro IBK P11-12/1 Vimmerby IBK P11/1 Oskarshamns Sporthall B-hall 3-manna Isabell Tegnemo Hanna Mattsén
2019-10-27 12:00 Poolspel Pojkar 3-3 M Gr 2 Sandbäckshults IBK P09-10 Nybro IBK P11-12/1 Oskarshamns Sporthall B-hall 3-manna Alice Blomkvist Agnes Blomkvist
2019-10-27 12:00 Poolspel Pojkar 3-3 M Gr 2 Vimmerby IBK P11/1 Craftstadens IBK Oskarshamn P10/1 Oskarshamns Sporthall B-hall  Ida Fredriksson Isabell Tegnemo
2019-10-27 13:00 Poolspel Pojkar 3-3 M Gr 2 Nybro IBK P11-12/1 Craftstadens IBK Oskarshamn P10/1 Oskarshamns Sporthall B-hall  Alva Blomkvist Agnes Blomkvist
2019-10-27 13:00 Poolspel Pojkar 3-3 M Gr 2 Vimmerby IBK P11/1 Sandbäckshults IBK P09-10 Oskarshamns Sporthall B-hall 3-manna Hanna Mattsén Ida Fredriksson
2019-11-24 11:00 Poolspel Pojkar 4-4 S Gr 2 Craftstadens IBK Oskarshamn P09 Stenåsa-Sandby-Gårdby IF P09 Oskarshamns Sporthall B-hall  Robin Lennartsson Jesper Larsson
2019-11-24 12:00 Poolspel Pojkar 4-4 S Gr 2 Stenåsa-Sandby-Gårdby IF P09 FBC Kalmarsund Ungdom P09/2 Oskarshamns Sporthall B-hall  Erik Söderström Robin Lennartsson
2019-11-24 13:00 Poolspel Pojkar 4-4 S Gr 2 FBC Kalmarsund Ungdom P09/2 Craftstadens IBK Oskarshamn P09 Oskarshamns Sporthall B-hall  Jesper Larsson Erik Söderström
2019-12-07 11:00 Poolspel Flickor 3-3 L/M Gr 3   Craftstadens IBK Oskarshamn F09-10 Sandbäckshults IBK F10-11 Oskarshamns Sporthall A-hall 3-manna Linnea Borg Emma Heyman
2019-12-07 11:00 Poolspel Flickor 3-3 L/M Gr 3   Craftstadens IBK Oskarshamn F10-11 Jämjö IBK F10-11 Oskarshamns Sporthall A-hall 3-manna Elin Do Ida Loman
2019-12-07 12:00 Poolspel Flickor 3-3 L/M Gr 3   Sandbäckshults IBK F10-11 Craftstadens IBK Oskarshamn F10-11 Oskarshamns Sporthall A-hall 3-manna Emma Heyman Alva Gustafsson
2019-12-07 12:00 Poolspel Flickor 3-3 L/M Gr 3   Jämjö IBK F10-11 Craftstadens IBK Oskarshamn F09-10 Oskarshamns Sporthall A-hall 3-manna Kessie Lönnegren Elin Do
2019-12-07 13:00 Poolspel Flickor 3-3 L/M Gr 3   Craftstadens IBK Oskarshamn F10-11 Craftstadens IBK Oskarshamn F09-10 Oskarshamns Sporthall A-hall 3-manna Alva Gustafsson Hanna Johansson
2019-12-07 13:00 Poolspel Flickor 3-3 L/M Gr 3   Jämjö IBK F10-11 Sandbäckshults IBK F10-11 Oskarshamns Sporthall A-hall 3-manna Ida Loman Kessie Lönnegren
2019-12-15 11:00 Poolspel Pojkar 3-3 M Gr 2 Craftstadens IBK Oskarshamn P11-12/2 Sandbäckshults IBK P09-10 Oskarshamns Sporthall B-hall 3-manna Hannes Berggren Philip Andersson
2019-12-15 11:00 Poolspel Pojkar 3-3 M Gr 2 Westerviks IBK P10 Nybro IBK P11-12/1 Oskarshamns Sporthall B-hall 3-manna Edvin Björstrand David Mattsén
2019-12-15 12:00 Poolspel Pojkar 3-3 M Gr 2 Sandbäckshults IBK P09-10 Westerviks IBK P10 Oskarshamns Sporthall B-hall 3-manna Hampus Brånstrand Hannes Berggren
2019-12-15 12:00 Poolspel Pojkar 3-3 M Gr 2 Nybro IBK P11-12/1 Craftstadens IBK Oskarshamn P11-12/2 Oskarshamns Sporthall B-hall 3-manna Simon Hjalmarsson Edvin Björstrand
2019-12-15 13:00 Poolspel Pojkar 3-3 M Gr 2 Westerviks IBK P10 Craftstadens IBK Oskarshamn P11-12/2 Oskarshamns Sporthall B-hall 3-manna Philip Andersson Hampus Brånstrand
2019-12-15 13:00 Poolspel Pojkar 3-3 M Gr 2 Nybro IBK P11-12/1 Sandbäckshults IBK P09-10 Oskarshamns Sporthall B-hall 3-manna David Mattsén Simon Hjalmarsson
Uppdaterad: 03 JAN 2018 14:40 Skribent: craftstaden.se

Postadress:
Craftstadens IBK Oskarshamn - Innebandy
Stengatan 21, Stengatan 21
57255 Oskarshamn

Kontakt:
Tel: 0724525748
E-post: This is a mailto link

Se all info