Hoppa till sidans innehåll

Domarschema


Här finns listan med domare till ungdomsmatcherna under 2018/2019.

Seriematcher och längre ner poolspel. 

Seriematcher: 

Datum Match Matchstart Domare 1 Domare 2 Hall
13-okt F03-05 röd grupp 2 10:00 Stefan Lundqvist Stefan Karlsson A-hallen
13-okt P06/2 blå grupp 2 12:00 Dennis Lindqvist Johan Forneheim B-hallen
13-okt F03 röd grupp 1 12:00 Stefan Lundqvist Stefan Karlsson A-hallen
13-okt P04 röd grupp 3 14:00 Lisa S-T Antonia Jonsson A-hallen
13-okt F07/08 blå grupp 2 14:00 Alfred Forneheim Dennis Lindqvist B-hallen
13-okt F05/06 röd grupp 5 16:00 Alfred Forneheim Johan Forneheim A-hallen
14-okt P05 röd grupp 5 10:00 Johan Magnusson Albin Petersson A-hallen
14-okt P07 blå grupp 2 13:00 Dennis Lindqvist Johan Forneheim B-hallen
28-okt P06/1 blå grupp 1 10:00 Erik Söderström Jesper Larsson A-hallen
28-okt P06/2 blå grupp 2 10:00 Filip J-A Marco Drca B-hallen
28-okt P04 röd grupp 3 12:00 Markus Nilsson Simon Zetterling B-hallen
28-okt F03-05 röd grupp 2 14:00 Vakans Stefan Karlsson B-hallen
28-okt F05/06 röd grupp 5 14:00 Henrik Aureskog Victor Tvingsell A-hallen
28-okt P05 röd grupp 5 16:00 Simon Lööf Martin Rosén B-hallen
10-nov P07 blå grupp 2 10:00 Elna Olsson Hilda Grahn A-hallen
10-nov P06/2 blå grupp 2 12:00 Erika Söderberg Fanny S-T B-hallen
11-nov F05/06 röd grupp 5 12:30 Simon Tvingsell Oscar Rohlin A-hallen
11-nov F03-05 röd grupp 2 14:30 Distriktsdomare Distriktsområde B-hallen
17-nov P05 röd grupp 5 14:00 Fredrik Svensson Victor Sjöstedt A-hallen
24-nov P05 röd grupp 5 10:30 Fredrik Svensson Rikard Nilsson?? A-hallen
25-nov P06/2 blå grupp 2 10:00 Josefin Johnsson Lina Bobrovskij A-hallen
25-nov P07 blå grupp 2 14:30 A. Lennartsson William Setterdahl A-hallen
01-dec P06/1 blå grupp 1 11:30 Alfred Forneheim Johan Forneheim B-hallen
01-dec P04 röd grupp 3 15:30 Simon Lööf Martin Rosén A-hallen
08-dec P07 blå grupp 2 10:30 Emil Erlandsson Joel Vadström A-hallen
09-dec F07/08 blå grupp 2 12:30 Ida Karlsson Hanna Ronneteg A-hallen
15-dec F07/08 blå grupp 2 10:00 Filip Andersson Oskar Lannefalk A-hallen
15-dec P04 röd grupp 3 14:00 Fredrik Svensson Rikard Nilsson?? A-hallen
15-dec F03-05 röd grupp 2 16:00 Distriksdomare Distriksdomare A-hallen
16-dec F05/06 röd grupp 5 10:30 Stina Jarvisson Sara Zetterling A-hallen
16-dec P06/1 blå grupp 1 11:00 Vilma Bernardsson Vilma Andersson B-hallen
16-dec P06/2-P07 blå grupp 2 12:30 Elin Ljunggren Thilda Similä A-hallen

Poolspel:  

Datum Match Matchstart Domare 1 Domare 2 Hall
21-okt F08/09 poolspel, svår 10:00 Jakob Savolainen Alex Svensson-S. B-hallen
21-okt F08/09 poolspel, svår 11:00 Filip Palmborg Jakob Savolainen B-hallen
21-okt F08/09 poolspel, svår 12:00 Alex Svensson-S. Filip Palmborg B-hallen
04-nov P10 poolspel, lätt 09:45 Hannes Axelsson Hugo Miss B-hallen
04-nov P10 poolspel, lätt 09:45 Amin Rouishi Albin Brundin B-hallen
04-nov P10 poolspel, lätt 10:45 Stig Lagervall Hannes Axelsson B-hallen
04-nov P10 poolspel, lätt 10:45 Edvin Karlsson Amin Rouishi B-hallen
04-nov P10 poolspel, lätt 11:45 Hugo Miss Stig Lagervall B-hallen
04-nov P10 poolspel, lätt 11:45 Albin Brundin Edvin Karlsson B-hallen
11-nov P09 poolspel, svår 10:00 Filip Andersson Simon Hjalmarsson B-hallen
11-nov P09 poolspel, svår 11:00 Alexander Brink Filip Andersson B-hallen
11-nov P09 poolspel, svår 12:00 Simon Hjalmarsson Alexander Brink B-hallen
02-dec P08 poolspel, svår 10:00 Elin Petersson Evelina Petersson A-hallen
02-dec P08 poolspel, svår 11:00 Hilma Liebgott Elin Petersson A-hallen
02-dec P08 poolspel, svår 12:00 Evelina Petersson Hilma Liebgott A-hallen
Uppdaterad: 03 JAN 2018 14:40
Skribent: craftstaden.se

Postadress:
Craftstadens IBK Oskarshamn - Innebandy
Stengatan 21, Stengatan 21
57255 Oskarshamn

Kontakt:
Tel: 072-452 57 48
E-post: This is a mailto link

Se all info